Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

line_rose

ВИРОБНИЦТВО КОНСТРУКЦІЙ

КОМПАНІЯ «КЛІМАТ СЕРВІС»

КОРПОРАЦІЯ здійснює виготовлення і продаж конструкцій для скління фасадів, дахів, лоджій/балконів, внутрішніх пергородок, вітрин, а також вентильованих фасадів і протипожежних вхідних дверей. Вся продукція проходить суворий контроль якості.

Виробництво алюмінієвих конструкцій на виробничій ділянці, доставка та їх монтаж за місцем установки здійснюється в суворій відповідності з технологією та вимогами, гарантуючи покупцям високу якість, а значить, довгий термін служби нашої продукції.

производство алюминиевого профиля для окон

Для фірми з виробництва алюмінієвих конструкцій найбільше значення має рівень технічної оснащеності заводу. У залежності від того, як побудований технологічний процес, яке встановлено обладнання, скільки чоловік задіяно у виробництвоі фасаду чи даху, можна оцінити, чи йде компанія в ногу з часом і пропонує  споживачеві актуальну на сьогоднішній день продукцію.

Деякі компанії-початківці виробництва алюмінієвих конструкцій, існуючі сьогодні на ринку,  пропонують замовникам підозріло дешеві вироби. Маючи за спиною 24-річний досвід, можемо лише сказати, що таке стихійне виробництво аматорами алюмінієвих конструкцій гарантує замовнику неприємні роки експлуатації конструкцій.

производство вентилируемых фасадов

З моменту відкриття наш виробничий комплекс та кадровий ресурс кілька разів перебудовувався, розширювався, модернізувався. Нові обсяги виробництва вимагали нових інвестицій у розвиток потужностей заводу. Відтак у 2008 році була проведено ключову модернізацію виробництва: розширені цехи, закуплено і настроєно нове устаткування, впроваджено нову інформаційну систему, - зроблено все, щоб виробництво алюмінієвих конструкцій було максимально швидким, точним, автоматизованим.

Досвід, який ми отримали за всі ці роки роботи, дозволяє нам по праву вважатися провідним та перевіреним часом виробником алюмінієвих конструкцій, а їхня якість - підтвердженою багатьма роками експлуатації.

line_green
joomla templates