Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

line_rose

ПРОЕКТУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ

КОНСТРУКЦІЇ В СВІТЛІ АРХІТЕКТУРНИХ СТИЛІВ

Сучасний дизайн будівлі може бути яким завгодно. Відповідно, Вам можуть знадобитися і різні форми фасадних конструкцій, вікон, вхідних груп, дахів та інше подібне. Зрозуміло, що складні конструкції можливо виготовити виключно за індивідуальним проектом. Ми готові його для Вас виконати.

Якщо ви вирішите побудувати зимовий сад або повністю засклити дах, то вам тим більше не обійтися без проектування.

При цьому важливо враховувати будь-яку дрібницю і деталь. Необхідно продумати вигляд конструкції, її розміри, тип скління, конфігурацію даху, систему водовідливу, вентиляції, навантажень і безліч інших параметрів. Звернувшись до нас, ви можете не сумніватися в тому, що ми врахуємо всі.

Проектування конструкцій повинне проходити в кілька етапів: визначення технічного завдання конструкції, типів матеріалів, встановлення схем та типів плетінь у тих випадках, коли за умовами будівництва застосування стандартів неможливо; розробка робочих креслень конструкцій з впровадження всіх детальних розмірів, коли неможливе застосування стандартів.

У житлових кімнатах та кухнях квартир і гуртожитків світлова площа вікон повинна складати 1 / 5 -1 / 8 від площі підлоги, в залежності від географічної широти, розташування будинку, орієнтування по сторонах світу і т. д.

Якщо зовнішні вікна використовуються для освітлення допоміжних приміщень другим світлом, то площа вікон слід визначити, зважаючи на суму площ усіх освітлюваних ними приміщень.

У перегородках, що відокремлюють приміщення, освітлені безпосереднім світлом, від вбиральні, ванної або коридору, освітлюваних другим світлом, повинні бути влаштовані вікна загальною площею не менше: а) у вбиральнях - 1 / 2 площі підлоги, б) у ванних та душових - 1 / 4 площі підлоги, в) в коридорах і передніх - 1 / 6 площі підлоги. У коридорах, які отримують безпосередню освітлення, площа вікон повинна бути від 1 / 15 до 1 / 20 площі підлоги.

При освітленні коридору вікнами в поздовжній стіні будь-яка точка протилежної стіни повинна відстояти від найближчого вікна не більше ніж на 7,5 м. Освітлення коридору тільки вікном у торцевої стіни допускається за умови, що відстань найбільш віддаленій від вікна точки не буде перевищувати для північного району 20 м, для південного - 25 м. Довжина наскрізного коридору, освітлена зовнішніми вікнами у двох протилежних торцевих стінах, може бути допущена не більше 55 м.

Мінімальна площа вікон в культурно-побутових і громадських будівлях; торгових приміщеннях і т. д. встановлюється відповідними нормами, в залежності від характеру і призначення приміщень.

Наші фахівці допоможуть вам спроектувати від простого вікна до фасаду і даху.

line_green
joomla templates