Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

line_rose

Склопакет — світлопрозора конструкція будівельного призначення із двох і більше листів скла, скріплених (склеєних) між собою у порядку: скло — повітряна камера (газ) — скло — і т. д. Склопакет призначений для заміни звичайного скла — це сприяє підвищенню такої якості вікна, як опір теплопередачі, оскільки повітря та деякі інші гази погано пропускають тепло.

Метод скріплення листів скла — металева або пластикова дистанційна рамка. Пластикова рамка незначно підвищує опір теплопередачі і зменшує крайовий ефект запотівання вікна та випадіння роси. Конструкція склопакета закріплюється смолою.

Між листами скла найчастіше перебуває повітря, однак для поліпшення характеристик опору теплопередачі всередину склопакета можуть бути закачані інші гази — аргон, криптон, ксенон, їх суміші та ін.

Класифікація склопакетів:

  • за кількістю камер. Між кожними двома листами скла утворюється простір, котрий називається камерою. У зв'язку з цим склопакети поділяють на однокамерні (два листи скла), двокамерні (три листи скла) і т. д.
  • за товщиною. Товщина склопакета — це повна товщина блоку разом зі скляною й повітряною частиною. Зустрічаються склопакети товщиною 24, 32, 36, 42, 44 мм і ін.
  • за типами застосовуваного скла: звичайне, енергоощадне «К» або «І» типу — листи скла з низькоемісійним покриттям, котрі надають можливість різко підняти енергоощадні властивості, особливо з використанням газонаповнення.
  • Формула склопакета — скло/марка-дистанція/наповнення-скло/марка.

Приклад: 8M1-16-4M1-12Ar-4K: 8 мм скло марки М1 — 16 мм повітр. дистанція — 4 мм стекло М1 — 12 мм дистанція, заповнення аргон — 4 мм К-скло.

З ростом простору між листами скла до ~16 мм (в кожній камері) теплоізоляційні характеристики склопакета зростають, але понад 24 мм починають погіршуватися, в силу зростання конвективної теплопередачі в просторі між листами скла. Для двокамерного склопакета зі звичайного скла з повітряним наповненням оптимальною формулою є 4-16-4-16-4 (44 мм).

Однокамерні вузькі склопакети найчастіше використовуються для засклення балконного блоку, коли сам балкон зовні вже засклений.

На шумозахист дистанція в однокамерному пакеті практично впливає мало. Відчутний результат дає застосування триплекса, листів скла з різною товщиною, а також двокамерних пакетів з різною дистанцією, що мають різну резонансну частоту звукопередачі.

line_green
joomla templates