Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

Алюміній - матеріал, який сьогодні широко застосовується у будівництві для виготовлення світлопрозорих конструкцій різного призначення. Це стало можливим завдяки його унікальним властивостям: легкості, міцності, корозійній стійкості, екологічності, естетичності, пожежобезпечності.

Алюмінієвий профіль експлуатується понад 80 років та не вимагає спеціального догляду, стійкий до деформації і інших шкідливих дій навколишнього середовища.

Тільки з алюмінію можна виготовити конструкції (вікна, двері, перегородки, вітрини, дахи) великих розмірів.

Фасадні та вітражні системи алюмінієвих профілів практично не мають альтернативи при склінні великих площ фасадів будинків, вітрин магазинів, кафе і ресторанів, басейнів і зимових садів, внутрішніх інтер'єрних перегородок.

Фасади можна зводити різними способами: стійко-ригельним, поелементним і змішаним. У несучі каркаси з алюмінію можуть встановлюватись двері і вікна з будь-якими типами відкривання.

Для провітрювання засклених скатів дахів і зимових садів можлива установка вікон мансардного типу з дистанційним електроприводом.

Широка гамма профілів стійок та розмірів дає можливість вибору стійки залежно від вітрового або снігового навантаження.

При підвищених статичних навантажень є можливість посилення несучих алюмінієвих профілів, а також використання спеціальних профілів для установки по сталевому несучому каркасі.

Залежно від завдань експлуатації можливе скління теплими склопакетами або гартованим склом. Якщо потрібен надійний антивандальний захист або у замовника підвищені вимоги до безпеки, можливим є застосування склопакетів або скла з додатковими ступенями захисту (броньоване скло). Таке антивандальне скління можна застосовувати для вітрин кас банків або для вікон перших поверхів, що виключає потребу використовувати металеві решітки

Алюмінієві системи розділяють на два типи: теплі та холодні.

Холодний алюмінієвий профіль часто застосовується  для засклення балконів, лоджій, нежитлових приміщень, внутрішніх перегородок.

Теплий алюмінієвий профіль складається з трьох частин: між двох алюмінієвих профілів розташовують термоізоляційну вставку. Вона призначена для зупинки потоку тепла, що йде з приміщення на вулицю і потік звуку, який йде з вулиці. Цю вставку називають терморозривом або термомостом, що дозволяє використовувати "теплий" алюмінієвий профіль на фасаді будівель.

Виготовляючи алюмінієві конструкції використовують не просто профіль, а системи віконних профілів, у який входять (рамний , стулковий, штульповий, імпостний профілі та штапик).

При фарбуванні алюмінію використовують два методи, які можуть забезпечити стійке покриття:
анодування (обмежена колірна гама) або порошкове напилення (колірна гамма включає всі кольори за шкалою RAL).

joomla templates