Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

Вікна з алюмінієвого профілю - сучасний, якісний і надійний спосіб зберегти тепло, при цьому надати затишний і сучасний вигляд приміщенню. Вони використовуються в бізнес центрах, супермаркетах, квартирах та адміністративних спорудах так, як вони володіють неперевершеною надійністю і довговічністю, теплопровідністю, герметичністю. Хоча алюмінієвий профіль для виробництва вікон і дверей і дорожчий за профіль ПВХ, але попит на алюмінієві вікна суттєво зростає завдяки довговічності служби. А завдяки своїй малій вазі, з них можна робити більш маштабні конструкції ніж з профілю ПВХ.

Перевагою алюмінієвих вікон є і їх висока солярність (пропускна здатність світла), а відсутність складної фурнітури робить їх дуже надійними. Термін експлуатації алюмінію значно довший ніж пластику чи дерева. По бажанню замовника може бути встановлене тоноване скло, броньоване, одно-, дво-, трьох камерні склопакети.

Алюмінієві вікна не бояться сонячних променів (не піддані впливу ультрафіолетового випромінювання), не бояться корозії і стійкі до грибкових паразитів. Алюмінієві вікна й двері, алюмінієві вітражі мають набагато меншу вагу в порівнянні з дерев'яними, що дозволяє використати їх для облаштування зимових садів, скляних фасадів і інших складних інженерних конструкцій. При цьому алюмінієві конструкції по міцності не уступають сталевим.

Алюмінієві вікна не дають усадки, що також говорить на їх користь. Термін служби алюмінієвих вікон - 50 років, але це не гранична цифра. Сучасні алюмінієві вікна й алюмінієві конструкції дають можливість втілити в життя найсміливіші дизайнерські проекти й конструкторські рішення. За допомогою алюмінієвих конструкцій створюються вишукані вітражі, вікна, суцільноскляні фасади будинків будь-яких розмірів і форм, практично без обмежень. Алюмінієві вікна незамінні при облаштуванні приміщень із підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами і вимогами протипожежної безпеки. Алюмінієві вікна ідеальні по стійкості до розмноження мікроорганізмів, мають високу вогнестійкість і не виділяють при високих температурах токсичних речовин. На сьогодні алюмінієві конструкції завойовують все більшу популярність. Висока надійність конструкцій, простота монтажу й легкість в експлуатації робить алюмінієві вікна й конструкції найбільш прийнятним вибором при благоустрої будинків і споруджень, а також при первинному будівництві.

Алюмінієві вікна можна фарбувати в будь-які кольори, тим самим кардинально змінюючи саму стилістику. Алюмінієві вікна після фарбування можуть мати матову або глянцеву поверхню, а можливість нанесення текстури дерева дає можливість добитися з алюмінієвими вікнами неповторного ефекту. Практично повсюдне поширення алюмінієвих вікон пояснюється також широким температурним діапазоном їхнього застосування. Алюмінієві вікна й алюмінієві конструкції прекрасно переносять значні перепади температур, стійкі до зовнішніх природних впливів і без зміни зберігають свій зовнішній вигляд десятиліттями.

Алюмінієві двері - це окрема категорія світлопрозорих конструкцій, що заслуговує на окрему увагу.

По способу відкривання двері можна поділити на такі групи: маятникові; розпашні; відсувні; з вигнутого скла. Конструктивні особливості: вхідні алюмінієві двері обладнані "теплими" профілями з термовставками. Але досить часто на практиці, з метою економії засобів, у тамбурних системах використаються й холодні профілі при наявності теплової завіси.

Ассортимент дверних профілів надзвичайно широкий: це різні конструктивні товщини коробки й полотен (з різними глибинами ізоляційних смуг) і різні варіанти дизайну, до того ж такі двері легко виготовляти у будь-яких кольорових рішеннях.

joomla templates