Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

Вхідна група - це архітектурний елемент споруди який є його візитною карткою. Комфортна і така, що гармонійно вписується в архітектурний ансамбль, вхідна група зразу створює потрібне позитивне враження при вході в торгівельний комплекс, спортивну споруду, супермаркет, приміщення вокзалу, офіс, ресторан та ін.

В детялях вхідна група становить собою комплекс конструкцій, який використовується для облаштування входу в приміщення. Основна функція - забезпечити безпеку від основних зовнішніх факторів навколишнього середовища.

Вхідні групи виконують кілька функцій: захищають холи, вестибюлі і фойє від проникнення потоків повітря і є відмінним маркетинговим інструментом, створюючи у відвідувачів сприятливе враження про заклад. На сьогоднішній день ними обладнується переважна частина офісів, супермаркетів, салонів, банків, торгових і розважальних центрів, оздоровчих установ і навіть індивідуального житла.

Наприклад, вхідна група магазину, де, як правило, відзначаються найбільші потоки відвідувачів, відмінно оберігає приміщення від проникнення всередину холодного повітря взимку і жаркого - влітку. Вона має чудові тепло- та шумоізоляційні характеристики: оптимальний коефіцієнт термоізоляції складає близько 0,7 Вт / Мк, шумопоглинання - 52 дБ. На сьогодні існує кілька різновидів вхідних груп, які виготовляються в різному ціновому діапазоні. Вони розрізняються за конфігурацією, призначенням і типом руху дверок.

По конфігурації вхідні групи бувають: з однією дверкою; з двома дверками; асиметричними 2-дверками; арочними.

За типом руху дверок вхідні групи поділяються на: розсувні; книжкові; складні («гармошка»). Важливо й основне призначення, оскільки від цього безпосередньо залежить дизайн вхідної групи, а також її конструкція: вони зустрічаються з нанесеним логотипом, тоновані, броньовані, зі склом посиленої закалки, триплекси, склопакети, з вбудованими жалюзі та ін.

Тонування скла може проводитися кількома способами, в залежності від побажань замовника: фарбування в масі, нанесення особливого плівкового шару, декорування хімічним способом і з використанням фарб. Для профілів застосовується техніка полімерно-порошкового нанесення фарби, колір якої підбирається індивідуально - ми пропонуємо широкий спектр відтінків по градації RAL. Практикується і нанесення фактури під деревину, при якому профіль майже нічим не відрізняється від стандартного дерева. Кожна з виготовлених нами вхідних груп (проекти) виглядає сучасно, стильно, відрізняючись зручністю і надійністю експлуатації. Вся пропонована нашою компанією продукція безпечна і не викликає ускладнень у використанні і догляді.

joomla templates