Клімат Сервіс - Алюмінієві фасади, вікна, двері, перегородки, дахи у Львові, Україна.

Алюмінієві фасади з великим прозорим склом - невідємна ознака нашого часу. Дякуючи своєму унікальному зовнішньому вигляду і високим експлуатаційними властивостям, - світлопрозорі фасади набули великої популярності серед архітекторів та будівельників. Сучасні промислові технології скління фасадів дозволяють надати споруді унікальну архітектурну форму, яка вражає своєю гармонійністю та чіткістю ліній.

Фасад споруди, який зроблений з фасад споруди, який зроблений з алюмінієвого каркасу, може мати різний колір, властивості, форму (вертикальну, похилу, горизонтальну). Завдяки алюмінієвому каркасу, можна створити світлопрозору конструкцію великих розмірів та форм без додаткових елементів підсилення. В якості заповнення алюмінієвого каркасу, використовують однокамерні або двокамерні склопакети. Фасадне скління може бути теплим або холодним, - взалежності від призначення будівлі. Зовнішній вигляд склянного фасаду дуже залежить від скла, що використовується в склопакеті. Крім класичного прозорого скла, яке забезпечує максимальну світлопроникність, можна використовувати тоноване, сонце відбивне, мультифункціональне, матове скло, або стемаліт.

Скління фасаду може бути виконане за допомогою видимих елементів настінного кріплення, а може бути і структурним - коли ці елементи приховані від очей, а фасад набуває легкий повітряний вигляд. Алюмінієві склянні фасади забезпечують високий рівень тепло - і звуко ізоляції приміщень, захист від дії зовнішніх погодніх факторів, тривалий термін, простоту і надійність експлуатації. Алюмінієві склянні фасади - відмінний спосіб швидко і якісно перевтілити будь-яку споруду чи будівлю і наша команда Вам у цьому допоможе.

Алюмінієві світлопрозорі фасади повністю відповідають вимогам ДСТУ по будівництву, статиці і теплофізиці. Можливість комбінування фасадних, дверних і віконних систем дозволяє досягти максимальної функціональності і практичності при обробці фасадів і інших світлопрозорих конструкцій. Поєднання новітніх профільних систем, скла різних відтінків, елегантної фурнітури і додаткових елементів у фасадному і структурному склінні дозволяє створити фасади будівель відповідно до всіх характеристик архітектури нового тисячоліття.

Спеціальна технологія з'єднання профілів дозволяє забезпечити швидкий монтаж вітражів, фасадів і добитися максимально високих міцнісних характеристик конструкцій.

Колір покриття визначається європейською шкалою RAL. Фасадні системи дозволяють виконувати конструкції з поворотом фасадів будинків в горизонтальній осі на кут до 15 градусів без використання додаткової стійки. У системах як ущільнення використовуються гумові ущільнювачі.

Фасад може бути як у вигляді сітки з алюмінієвих профілів, в яких за допомогою притискних планок тримаються склопакети, так і без видимих кріпильних елементів – це вже структурне скління. Ну і звичайно ж, гібридні системи, де склопакети або будь-яке заповнення по стійках утримується притискною планкою, а з боку ригеля притиск відсутній - це вже напівструктурне скління, при такому склінні на фасаді не затримуються опади і скло завжди чисте.

Структурне скління одне з найбільш популярних фасадних рішень, що виникло наприкінці 60-х. Ця революційна технологія за три десятиліття не тільки довела свою життєздатність, але й дотепер не втратила присмак новизни й елітарності. Структурне скління – метод, що появився з винаходом силіконових герметиків. Саме вони дали можливість з'єднувати скло і метал у єдину міцну конструкцію, на основі якої можливе проектування скляних фасадів будинків, що відповідають найбільш строгим вимогам безпеки, енергозбереження, звукоізоляції й екологічної чистоти.

Заміна звичних бетонно-цегельних конструкцій на скло дозволяє зводити комплекси, що вражають спостерігача своєю легкістю і вишуканістю. І яким не парадоксальним здавалося б твердження гармонійності з'єднання нестандартних скляних фасадів із класикою архітектури, але це так. Можливо через це в нових проектах по реконструкції й забудові міського центру все частіше й частіше автори одягають свої творіння в скло.

Завдяки цьому фасади зі структурним склінням витримують не тільки значні вітрові й сейсмічні навантаження, але й значні амплітуди високочастотних коливань, що виникають при вибухах поблизу будинку. Не на останньому місці стоять і естетичні вимоги.

Не секрет, що будь-яка щілина на фасаді будинку є місцем скупчення пилу й бруду, тому його необхідно мити кілька разів у рік, що не рідко приводить до значних матеріальних витрат. Гладкий фасад не залишає ні єдиного шансу для скупчення бруду, дозволяє автоматизувати процес мийки. Дослідження підтверджують той факт, що витрати на проведення робіт зі структурного скління фасаду, не тільки повністю окупляють себе, але й показують найкращі відсотки рентабельності серед подібного роду технологій. Все вищесказане дає повне право стверджувати, що технологія структурного скління, відкриваючи все нові й нові можливості дизайнерських рішень по обробці фасадів будинків, демонструє високий творчий потенціал скла.

joomla templates